Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба

Резултати од пребарување: 547 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

547 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12
3
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 44.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000
3
Контактирајте го продавачот
36.750 €
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.525 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Австрија, Eberschwang
нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12
3
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 44.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 20 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 120 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Година Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.562 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 7.5 м Длабочина на обработка
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Бугарија, Targovishte
машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio
3
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 20 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Lutsk
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.774 € PLN 34.000 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка 150 мм
Полска, Biedrzychowice
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
аукција 4.000 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Романија, Tamaseni
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
21.062 €
Година 2012 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс
Година 01/2018 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Теребовля
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP PLUS bezorkowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Landstal Skimmer APB LP PLUS bezorkowy 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
7.180 € PLN 31.400 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 300 мм
Полска, Nowa Dąbia
машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken  SYSTEM - KOMPAKTOR S 400 G - 2014 ROK машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken  SYSTEM - KOMPAKTOR S 400 G - 2014 ROK
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Година 01/2009 Ширина на опфаќање 9.34 м Длабочина на обработка 70 мм
Украина, с. Великая Александровка
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Aggregate for cultivation without plowing 2,6 m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Aggregate for cultivation without plowing 2,6 m
2
Контактирајте го продавачот
5.488 € PLN 24.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 547 огласа
Прикажи