Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба Agristal

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба Agristal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR
3
Контактирајте го продавачот
5.489 € PLN 23.400 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal KULTIVATOR ZA SRNIShchA ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
6.099 € PLN 26.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.070 € PLN 68.520 PLN
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.300 € PLN 60.960 PLN
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.568 € PLN 28.000 PLN
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.060 € PLN 55.680 PLN
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.440 € PLN 44.520 PLN
Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.966 € PLN 33.960 PLN
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.740 € PLN 41.520 PLN
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.417 € PLN 35.880 PLN
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.744 € PLN 15.960 PLN
Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.476 € PLN 19.080 PLN
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.575 € PLN 15.240 PLN
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.020 € PLN 59.760 PLN
Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal AUS 2,50m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal AUS 2,50m
2
Контактирајте го продавачот
3.462 € PLN 14.760 PLN
Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.937 € PLN 42.360 PLN
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.402 € PLN 40.080 PLN
Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.780 € PLN 45.960 PLN
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.108 € PLN 26.040 PLN
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.557 € PLN 36.480 PLN
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.671 € PLN 28.440 PLN
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.855 € PLN 24.960 PLN
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS ) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  TARKOLÓKULTIVÁTOR ( KUS )
3
Контактирајте го продавачот
5.489 € PLN 23.400 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal COMPACTE TWEEKUNIT (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 56.000 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH) нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal UNITÀ DI COLTIVAZIONE COMPATTA (KAUH)
3
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 56.000 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи