Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба Bomet

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
2.800 € PLN 11.950 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.628 € PLN 6.950 PLN
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.404 € PLN 18.800 PLN
Потребна сила на трактор 115 кс
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.315 € PLN 14.150 PLN
Потребна сила на трактор 81 кс
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.409 € PLN 14.550 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.350 € PLN 14.300 PLN
Потребна сила на трактор 88 кс
Година Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/7 talerzowy 4,0m Hercules нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/7 talerzowy 4,0m Hercules
2
Контактирајте го продавачот
6.981 € PLN 29.800 PLN
Потребна сила на трактор 122 кс
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/4 talerzowy 3,0m Hercules нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/4 talerzowy 3,0m Hercules
2
Контактирајте го продавачот
6.161 € PLN 26.300 PLN
Потребна сила на трактор 102 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/5 talerzowy 2,7m Hercules нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/5 talerzowy 2,7m Hercules
2
Контактирајте го продавачот
5.810 € PLN 24.800 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/6 talerzowy 2,5m Hercules нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/6 talerzowy 2,5m Hercules
2
Контактирајте го продавачот
5.458 € PLN 23.300 PLN
Потребна сила на трактор 88 кс
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/8 talerzowy Hamal 4,0m
1
Контактирајте го продавачот
10.420 € PLN 44.500 PLN
Потребна сила на трактор 140 кс
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet U815/9 talerzowy 5,0m
1
Контактирајте го продавачот
12.020 € PLN 51.300 PLN
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 4,0m
2
Контактирајте го продавачот
7.145 € PLN 30.500 PLN
Потребна сила на трактор 165 кс
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 2,5m
2
Контактирајте го продавачот
5.060 € PLN 21.600 PLN
Потребна сила на трактор 102 кс
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 2,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis ciężki 2,0m
2
Контактирајте го продавачот
4.334 € PLN 18.500 PLN
Потребна сила на трактор 82 кс
Година Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis cięzki 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Canis cięzki 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
5.294 € PLN 22.600 PLN
Потребна сила на трактор 122 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.622 € PLN 24.000 PLN
Потребна сила на трактор 108 кс
Година Ширина на опфаќање 4.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Coma składany hydrauliczny 4,2m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Coma składany hydrauliczny 4,2m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bomet Coma składany hydrauliczny 4,2m
3
Контактирајте го продавачот
5.154 € PLN 22.000 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.217 € PLN 18.000 PLN
Потребна сила на трактор 82 кс
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.685 € PLN 20.000 PLN
Потребна сила на трактор 88 кс
Година Ширина на опфаќање 3.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.612 € PLN 11.150 PLN
Потребна сила на трактор 82 кс
Година Ширина на опфаќање 3.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.401 € PLN 10.250 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.108 € PLN 9.000 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.722 € PLN 7.350 PLN
Потребна сила на трактор 61 кс
Година Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.406 € PLN 6.000 PLN
Потребна сила на трактор 48 кс
Година Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи