Филтри -

Машини за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR
2
Контактирајте го продавачот
15.950 € PLN 68.000 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 6,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 6,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 6,0m
3
Контактирајте го продавачот
10.840 € PLN 46.200 PLN
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 5,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 5,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 5,0m
3
Контактирајте го продавачот
8.726 € PLN 37.200 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,5m
3
Контактирајте го продавачот
7.929 € PLN 33.800 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUFH składany hydraulicznie 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
7.225 € PLN 30.800 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUF front sztywny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUF front sztywny 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUF front sztywny 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
5.043 € PLN 21.500 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.008 € PLN 38.400 PLN
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.398 € PLN 35.800 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.108 € PLN 30.300 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.029 € PLN 25.700 PLN
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
9.594 € PLN 40.900 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,5m
3
Контактирајте го продавачот
8.046 € PLN 34.300 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
6.732 € PLN 28.700 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
6.357 € PLN 27.100 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUTH talerzowy z hydropackiem 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
5.982 € PLN 25.500 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 4,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
8.562 € PLN 36.500 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,5m
3
Контактирајте го продавачот
7.155 € PLN 30.500 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,0m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
6.146 € PLN 26.200 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,7m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
5.747 € PLN 24.500 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,5m нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex AUT talerzowy 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
5.513 € PLN 23.500 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex KULTIVIERUNGS- UND SÄEINHEIT, Breite 3 m
1
Контактирајте го продавачот
3.096 € PLN 13.200 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex Sous-soleuse avec hydropack, largeur 3,0 m, 6 dents нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex Sous-soleuse avec hydropack, largeur 3,0 m, 6 dents нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex Sous-soleuse avec hydropack, largeur 3,0 m, 6 dents
3
Контактирајте го продавачот
7.248 € PLN 30.900 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи