Филтри -

Машини за садење компири

Резултати од пребарување: 190 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

190 огласа: Машини за садење компири

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Длабочина на сеење
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Длабочина на сеење
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Година 2020 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-62136 Richebourg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.215 € Без ДДВ
Година Километража Длабочина на сеење
Холандија, Nieuw-Weerdinge
аукција 51,58 € SEK 600 SEK
Година Километража Длабочина на сеење 680 мм
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Број на редови 2 Капацитет 930 ха/час
Година 2014 Километража Длабочина на сеење
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
850 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Длабочина на сеење
Литванија
Контактирајте го продавачот
750 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Длабочина на сеење
Литванија, Kaišiadorys
Контактирајте го продавачот
12.605 €
Ширина на опфаќање 355 мм Број на редови 4
Година 2023 Километража Длабочина на сеење
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Година 2023 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
4.217 € PLN 18.000 PLN
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.334 € PLN 18.500 PLN
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.007 € PLN 4.300 PLN
Потребна сила на трактор 43 кс
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
913,60 € PLN 3.900 PLN
Потребна сила на трактор 38 кс
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
550,50 € PLN 2.350 PLN
Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
107.416 €
Година 2021 Километража Длабочина на сеење
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Година 2015 Километража Длабочина на сеење
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Година 2012 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.920 € PLN 21.000 PLN
Капацитет на резервоар 800 л Резервоар за ѓубриво 50 л Ширина на опфаќање 800 мм Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм Работна брзина 5 км/ч Потребна сила на трактор 65 кс Тип за трактор
Година 2024 Километража Длабочина на сеење 120 мм
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.387 € PLN 35.800 PLN
Капацитет на резервоар 800 л Резервоар за ѓубриво 50 л Ширина на опфаќање 800 мм Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм Работна брзина 5 км/ч Потребна сила на трактор 65 кс Тип за трактор
Година 2024 Километража Длабочина на сеење 120 мм
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 1991 Километража Длабочина на сеење
Данска, Customer
нови машина за садење компири нови машина за садење компири
2
Контактирајте го продавачот
440,30 € UAH 19.000 UAH
Година 2023 Километража Длабочина на сеење
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
машина за садење компири Struktural машина за садење компири Struktural
2
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Пречник 750 мм Капацитет на резервоар 2800 л Резервоар за ѓубриво 400 л Ширина на опфаќање 2 мм Број на редови 4 Простор помеѓу редови 750 мм Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2011 Километража Длабочина на сеење 200 мм
Украина, Грушевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 190 огласа
Прикажи