Филтри -

Машини за садење компири Grimme

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Машини за садење компири Grimme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Длабочина на сеење
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Белгија, Roeselare
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
107.416 €
Година 2021 Километража Длабочина на сеење
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Година 2015 Километража Длабочина на сеење
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Година 2012 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
машина за садење компири Grimme GL 420
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
25.779 €
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2015 Километража Длабочина на сеење
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Ширина на опфаќање 2 мм
Година 2000 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 2 мм
Година 2010 Километража 99 м/ч Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 1 мм
Година 2010 Километража 330 м/ч Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2017 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Година 2014 Километража Длабочина на сеење
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
26.600 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
29.115 €
Ширина на опфаќање 1 мм
Година 1991 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Ширина на опфаќање 2 мм
Година 2007 Километража Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.200 US$ EUR ≈ 16.780 €
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
18.200 US$ EUR ≈ 16.780 €
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2007 Километража Длабочина на сеење
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
19.765 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 750 мм Тип за трактор
Година 2004 Километража Длабочина на сеење
Украина, Zvenyhorodka
машина за садење компири Grimme GR 300 H машина за садење компири Grimme GR 300 H машина за садење компири Grimme GR 300 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Франција, Hardifort
нови машина за садење компири Grimme GL 410-DFB нови машина за садење компири Grimme GL 410-DFB нови машина за садење компири Grimme GL 410-DFB
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Длабочина на сеење
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
39.999 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 900 мм
Година 2011 Километража Длабочина на сеење
Украина, Chabany
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се