Филтри -

Машини за сеење и садење

Резултати од пребарување: 3077 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3077 огласа: Машини за сеење и садење

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 17 мм Капацитет на резервоар 4000 л Потребна сила на трактор 275 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.900 €
Механичка сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.390 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
12.268 €
Рачна сеалка
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 700 л
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Рачна сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
12.521 €
Рачна сеалка
Број на редови 25 Капацитет на резервоар 825 л
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.845 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 750 л
Година 1994 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
нови комбинирана сеалка Amazone KG 3001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
38.067 €
Рачна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Рачна сеалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
111.927 €
Пневматска сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансплантер
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6 Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Пневматска сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
19.885 €
Електрична прецизна сејалка
Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
7.416 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6
Година 1999 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 28 Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 2800 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
аукција 221,80 € SEK 2.500 SEK
Механичка прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Mantorp
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3077 огласа
Прикажи