Филтри -

Машини за сеење и садење Agro-Masz

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Машини за сеење и садење Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.268 €
Рачна сеалка
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 700 л
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.550 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 25 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 550 л Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.400 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 33 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 790 л Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 25 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 550 л Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
16.050 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 29 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 2.7 ха/час Капацитет на резервоар 700 л Работна брзина 78 км/ч Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 700 л Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.521 €
Рачна сеалка
Број на редови 25
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.268 €
Рачна сеалка
Број на редови 24
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Рачна сеалка
Број на редови 25
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.400 € CZK 480.000 CZK
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Чехија, Dolní Čermná
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 25 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 550 л Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
нови механичка сеалка Agro-Masz SR 250
1
Контактирајте го продавачот
10.496 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Ansbach
нови механичка сеалка Agro-Masz SR 300
1
Контактирајте го продавачот
12.395 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 25 Простор помеѓу редови 120 мм Капацитет на резервоар 550 л
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
комбинирана сеалка Agro-Masz ANA 30 + SN 300
1
Контактирајте го продавачот
23.109 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 20 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 700 л
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
9.235 €
Комбинирана сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 25
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
нови механичка сеалка Agro-Masz SR - ЗЕРНОВАЯ РЯДОВАЯ СЕЯЛКА нови механичка сеалка Agro-Masz SR - ЗЕРНОВАЯ РЯДОВАЯ СЕЯЛКА
2
Контактирајте го продавачот
25.240 € KZT 12.120.000 KZT
Механичка сеалка
Број на редови 25 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 550 л Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 40 мм Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Капацитет 2.7 ха/час Капацитет на резервоар 550 л Потребна сила на трактор 60 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Капацитет 2.5 ха/час Капацитет на резервоар 480 л Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Капацитет 2.3 ха/час Капацитет на резервоар 450 л Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи