Филтри -

Машини за сеење и садење Amazone

Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

268 огласа: Машини за сеење и садење Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 220 кс
Година 03/2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
50.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
132.726 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 9 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 15 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење 70 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
6.902 €
Рачна сеалка
Број на редови 25
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32
Година 1999 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Простор помеѓу редови 180 мм Капацитет на резервоар 5800 л Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Kyiv
нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!! нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.648 €
Комбинирана сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 20 м
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 20
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 5000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 250 кс Маркер маркер
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи