Филтри -

Машини за сеење и садење Becker

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за сеење и садење Becker

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 1994 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.347 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 1995 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8
Година 1995 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
комбинирана сеалка Becker AEROMAT P 12 HKT S
1
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 75
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Damme
пневматска прецизна сеалка Becker P8 HKP DTE
1
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12
Година 1997 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
електрична прецизна сејалка Becker P8Z електрична прецизна сејалка Becker P8Z
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8
Година 1996 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
електрична прецизна сејалка Becker AEROMAT
1
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 4
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 50
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
5.427 € PLN 23.500 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Пневматска прецизна сеалка
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
пневматска прецизна сеалка Becker AEROMAT P8 ZG DTE
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се