Филтри -

Машини за сеење и садење Elvorti (Chervona Zirka)

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за сеење и садење Elvorti (Chervona Zirka)

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.790 € UAH 1.177.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 7.2 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
21.440 € UAH 908.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 26 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 4.8 ха/час Капацитет на резервоар 1300 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.240 € UAH 1.450.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 7.2 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
22.900 € UAH 970.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 26 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 4.8 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.619 € UAH 365.000 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 3.78 ха/час Капацитет на резервоар 216 л Работна брзина 9 км/ч Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.100 € UAH 470.000 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 5 ха/час Капацитет на резервоар 288 л Работна брзина 9 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење 20 мм Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.100 US$ EUR ≈ 1.971 €
Механичка сеалка
Година 1993 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Механичка сеалка
Година 05/2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Заброди
Контактирајте го продавачот
21.720 € UAH 920.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 26 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 4 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
механичка сеалка Elvorti (Chervona Zirka) СЗ-5,4 механичка сеалка Elvorti (Chervona Zirka) СЗ-5,4 механичка сеалка Elvorti (Chervona Zirka) СЗ-5,4
3
Контактирајте го продавачот
3.499 US$ EUR ≈ 3.285 €
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Кобзевка
нови механичка сеалка Elvorti (Chervona Zirka) ASTRA 6 NEW нови механичка сеалка Elvorti (Chervona Zirka) ASTRA 6 NEW
2
Контактирајте го продавачот
25.270 € UAH 1.070.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 5.5 ха/час Капацитет на резервоар 1300700 л Работна брзина 9 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење 20 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.100 € UAH 470.000 UAH
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 4 ха/час Капацитет на резервоар 416 л Работна брзина 7 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 08/2017 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вознесенка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се