Филтри -

Машини за сеење и садење Gaspardo

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

60 огласа: Машини за сеење и садење Gaspardo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 5100 л Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
пневматска прецизна сеалка Gaspardo пневматска прецизна сеалка Gaspardo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo MTR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.8 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 510 пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 510
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
13.840 € PLN 59.000 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.930 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11 м
Украина
пневматска прецизна сеалка Gaspardo АНКЕРНА 8/70
1
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.440 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
56.200 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 4.5 ха/час Капацитет на резервоар 60 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 95 кс Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Київ /с.Софіївська-Борщагівка/
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 120 мм Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Капацитет на резервоар 1600 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови електрична прецизна сејалка Gaspardo RENATA R MTR 8 ISOTRONIC (від офіційного дилера Maschio Gaspardo нови електрична прецизна сејалка Gaspardo RENATA R MTR 8 ISOTRONIC (від офіційного дилера Maschio Gaspardo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 1600 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 120 мм Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет 4.8 ха/час Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, с. Степове
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo CHRONO 916 В наявності!! Акція!! нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo CHRONO 916 В наявності!! Акція!! нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo CHRONO 916 В наявності!! Акція!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo Romina MTR 8 Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 8-12  Акция!!! нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 8-12  Акция!!!
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Kyiv
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo Metro MTR 24 Акция!!! нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo Metro MTR 24 Акция!!! нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo Metro MTR 24 Акция!!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка Gaspardo АНКЕРНА 8/70
1
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.060 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.210 € PLN 35.000 PLN
Механичка сеалка
Број на редови 21
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.910 €
Пневматска сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Запоріжжя
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи