Филтри -

Машини за сеење и садење Great Plains

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

82 огласа: Машини за сеење и садење Great Plains

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 37.010 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.580 €
Механичка сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 56.120 €
Механичка сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.830 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 34 Простор помеѓу редови 170 мм Работна брзина 30 км/ч Потребна сила на трактор 150 кс
Година 12/2015 Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 26
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.420 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 80 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2008 Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 155 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.420 €
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.420 €
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 214 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.650 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 4510 л Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Калинівка
механичка сеалка Great Plains CPH 1500 - 3 м. МАЛО ПРАЦЮВАЛА! ТЕРМіНОВО!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.100 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење 7 мм Ширина на опфаќање
Словачка, Ferienčíkova 2, Bratislava 811 08, Slovenská republika
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.540 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 19 мм Капацитет 13.7 ха/час Капацитет на резервоар 3500 л Работна брзина 18 км/ч Потребна сила на трактор 275 кс ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2017 Длабочина на сеење 10 мм Ширина на опфаќање 9.14 м
Украина, Петропавлівська Борщагівка
механичка сеалка Great Plains CPH 2000 механичка сеалка Great Plains CPH 2000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.300 €
Механичка сеалка
Број на редови 34 Простор помеѓу редови 17 мм Капацитет на резервоар 1700 л
Година 12/2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 56.120 €
Механичка сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.180 €
Механичка сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Sumy
нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP825A-0870 нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP825A-0870
2
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.210 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 58 л Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Рославичі
нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A
3
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.230 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Рославичі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 1120 л
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 1120 л Потребна сила на трактор 225 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се