Филтри -

Машини за сеење и садење John Deere

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

108 огласа: Машини за сеење и садење John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Механичка сеалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Медвин
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 2200 л
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
320.000 US$ EUR ≈ 300.400 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.080 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 235 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Чабани
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 350 мм Капацитет 12 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс Маркер маркер
Година 2010 Длабочина на сеење 70 мм Ширина на опфаќање 11 м
Украина
Контактирајте го продавачот
10.899 US$ EUR ≈ 10.230 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Монастирище
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 74.160 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2464 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2016 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Nizhyn
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 154.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2467 л Работна брзина 16 км/ч Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2021 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2467 л Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.610 €
Комбинирана сеалка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Kalush
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2464 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2016 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Sumy
пневматска прецизна сеалка John Deere JD 7000 пневматска прецизна сеалка John Deere JD 7000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, с.Петрівка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 240 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Sumy
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се