Филтри -

Машини за сеење и садење Kinze

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Машини за сеење и садење Kinze

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.450 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 2820 л Потребна сила на трактор 250 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.330 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
пневматска прецизна сеалка Kinze INTERPLANT 8-15
1
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.530 € UAH 700.000 UAH
Механичка сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Lviv
пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.820 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 58 л Потребна сила на трактор 200 кс Маркер маркер
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кременчуцький р-н
пневматска сеалка Kinze INTERPLANT 3500 на поворотній рамі
1
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 103.300 €
Пневматска сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Механичка прецизна сеалка
Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
93.000 US$ EUR ≈ 87.310 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 35 мм Капацитет на резервоар 57 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 240 кс
Година Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 164.300 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 350 мм Капацитет на резервоар 2840 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 07/2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Berdychiv
Контактирајте го продавачот
59.200 € CZK 1.500.000 CZK
Пневматска прецизна сеалка
Простор помеѓу редови 375 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 10/2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, смт.Володарка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се