Филтри -

Машини за сеење и садење Köckerling

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за сеење и садење Köckerling

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 143 мм Капацитет на резервоар 4300 л Маркер маркер
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32 Капацитет на резервоар 3300 л Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Neubrandenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбинирана сеалка Köckerling Grasmaster 600 нови комбинирана сеалка Köckerling Grasmaster 600 нови комбинирана сеалка Köckerling Grasmaster 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
аукција 1.072 € DKK 8.000 DKK
Комбинирана сеалка
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Skærbæk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 17 мм Капацитет на резервоар 4000 л Потребна сила на трактор 275 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Рачна сеалка
Број на редови 22
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачна сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
30.832 €
Рачна сеалка
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
комбинирана сеалка Köckerling allrounder 530 bio комбинирана сеалка Köckerling allrounder 530 bio комбинирана сеалка Köckerling allrounder 530 bio
3
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Рачна сеалка
Капацитет на резервоар 3700 л
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Рачна сеалка
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.260 €
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 60 мм Капацитет на резервоар 3300 л Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
34.410 € GBP 29.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи