Филтри -

Машини за сеење и садење Kuhn

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Машини за сеење и садење Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 28
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
8.176 € GBP 7.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Espelkamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.680 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2 пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2 пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Рачна сеалка
Капацитет на резервоар 800 л
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
64.084 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 7
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
28.410 € PLN 123.000 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
7.773 €
Комбинирана сеалка
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.764 €
Рачна сеалка
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
35.209 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 20
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig
3
Контактирајте го продавачот
7.074 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030 комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030 комбинирана сеалка Kuhn hr 3020 + sitera 3030
3
Контактирајте го продавачот
39.584 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
8.185 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 4
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Рачна сеалка
Капацитет на резервоар 1 л
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Рачна сеалка
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
електрична прецизна сејалка Kuhn Maxima 3 TIM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Комбинирана сеалка
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Рачна сеалка
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се