Филтри -

Машини за сеење и садење Kverneland

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

127 огласа: Машини за сеење и садење Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм Капацитет 1 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 12/2022 Длабочина на сеење 12 мм Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lübeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбинирана сеалка Kverneland  MEGA SEEDER 2
1
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Комбинирана сеалка
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 4350 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
62.020 € BYN 220.000 BYN
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Капацитет 5 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Пневматска сеалка
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32 Капацитет 3600 ха/час
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 4586 ха/час
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 7
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
10.950 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 32
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 12
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 84.950 €
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Зоряне
пневматска сеалка Kverneland Accord DT
1
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Капацитет на резервоар 1750 л
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Романија
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Druzhba
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи