Филтри -

Машини за сеење и садење Lemken

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

91 огласа: Машини за сеење и садење Lemken

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
48.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 32
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
пневматска прецизна сеалка Lemken Azurit 10 K 8
1
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм ISOBUS ISOBUS
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.710 €
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Рачна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Рачна сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Електрична прецизна сејалка
Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600 комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600 комбинирана сеалка Lemken Lemken Compact-Solitair 9/600
3
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
комбинирана сеалка Lemken Solitair 8 комбинирана сеалка Lemken Solitair 8 комбинирана сеалка Lemken Solitair 8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 3000 мм
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Пневматска сеалка
Број на редови 75
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 166 мм Капацитет 5000 ха/час Капацитет на резервоар 3500 л
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
124.200 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 167 мм
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вертіївка
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет 4 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2009 Длабочина на сеење 50 мм Ширина на опфаќање 5 м
Украина, с. Вузлове
механичка сеалка Lemken Saphir 7 механичка сеалка Lemken Saphir 7
2
Контактирајте го продавачот
10.370 € PLN 44.200 PLN
Механичка сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
нови комбинирана сеалка Lemken SeedHub 5/500
1
Контактирајте го продавачот
10.070 € UAH 434.500 UAH
Комбинирана сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Комбинирана сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
комбинирана сеалка Lemken Saphir 10 mit Zirkon 12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Gundersheim
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи