Филтри -

Машини за сеење и садење Maschio

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Машини за сеење и садење Maschio

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
механичка сеалка Maschio M 300 / 25
1
Контактирајте го продавачот
3.109 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.521 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 4
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
пневматска сеалка Maschio MANTA 8 RHG. MIT FRONTTANK
1
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
24.951 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
механичка прецизна сеалка Maschio MIRKA 8-R BB-XL
1
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Grojdibodu
Контактирајте го продавачот
29.831 €
Рачна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
пневматска прецизна сеалка Maschio MTE-R 300 BB-XL
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
24.084 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
нови механичка сеалка Maschio DC-Classic 3000 SCM+DAMA 300 нови механичка сеалка Maschio DC-Classic 3000 SCM+DAMA 300 нови механичка сеалка Maschio DC-Classic 3000 SCM+DAMA 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Roßdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Комбинирана сеалка
Капацитет на резервоар 140 л
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
13.361 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Рачна сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 4
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се