Филтри -

Машини за сеење и садење MaterMacc

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Машини за сеење и садење MaterMacc

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 900 л Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 33 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 1000 л Потребна сила на трактор 120 кс Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
45.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 90 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
пневматска прецизна сеалка MaterMacc Pöttinger  16 ряд. ОБМІН!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.060 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, MUN. CODLEA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 16/75
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56 пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56 пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.940 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL16/70
1
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL 16 ряд
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc Матермак 3 XL 8100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL
3
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи