Филтри -

Машини за сеење и садење Meprozet

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за сеење и садење Meprozet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.448 € PLN 28.200 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4 Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.694 € PLN 24.900 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.259 € PLN 23.000 PLN
Пневматска сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.511 € PLN 24.100 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.099 € PLN 22.300 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
нови механичка сеалка Meprozet нови механичка сеалка Meprozet нови механичка сеалка Meprozet
3
Контактирајте го продавачот
4.322 € PLN 18.900 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.442 € PLN 23.800 PLN
Механичка сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови механичка сеалка Meprozet znaczniki mechaniczne+pomost нови механичка сеалка Meprozet znaczniki mechaniczne+pomost нови механичка сеалка Meprozet znaczniki mechaniczne+pomost
3
Контактирајте го продавачот
4.939 € PLN 21.600 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
нови механичка сеалка Meprozet нови механичка сеалка Meprozet
2
Контактирајте го продавачот
4.676 € PLN 20.450 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
6.288 € PLN 27.500 PLN
Механичка сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови механичка сеалка Meprozet нови механичка сеалка Meprozet
2
Контактирајте го продавачот
4.207 € PLN 18.400 PLN
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 120 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
8.483 € PLN 37.100 PLN
Механичка прецизна сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.037 € PLN 26.400 PLN
Механичка прецизна сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови пневматска сеалка Meprozet SU1 SOLO 2,0m нови пневматска сеалка Meprozet SU1 SOLO 2,0m нови пневматска сеалка Meprozet SU1 SOLO 2,0m
3
Контактирајте го продавачот
3.933 € PLN 17.200 PLN
Пневматска сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.066 € PLN 30.900 PLN
Механичка сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.893 € PLN 21.400 PLN
Механичка сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.322 € PLN 18.900 PLN
Механичка сеалка
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Callantsoog
нови механичка сеалка Meprozet  Getreidesämaschine, Breite 3 Meter нови механичка сеалка Meprozet  Getreidesämaschine, Breite 3 Meter
2
Контактирајте го продавачот
5.259 € PLN 23.000 PLN
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови механичка сеалка Meprozet SEMOIR À GRAINS, largeur 3 mètres нови механичка сеалка Meprozet SEMOIR À GRAINS, largeur 3 mètres
2
Контактирајте го продавачот
5.259 € PLN 23.000 PLN
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови механичка сеалка Meprozet Getreidesämaschine, Breite 3 Meter нови механичка сеалка Meprozet Getreidesämaschine, Breite 3 Meter
2
Контактирајте го продавачот
7.088 € PLN 31.000 PLN
Механичка сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови механичка сеалка Meprozet GRAIN SEEDER  width 3 meters
1
Контактирајте го продавачот
9.375 € PLN 41.000 PLN
Механичка сеалка
Број на редови 25
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи