Филтри -

Машини за сеење и садење Monosem

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Машини за сеење и садење Monosem

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Трансплантер
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
11.084 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 4
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8551 Wies
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 2.500 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Donderen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Agronetto
пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4 пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4 пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4
3
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 416 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет на резервоар 800 л
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
31.600 € BYN 112.300 BYN
Пневматска прецизна сеалка
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Белорусија, Березино, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.450 €
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
пневматска прецизна сеалка Monosem 16 ряд. с мин. баками!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Пневматска прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
7.942 €
Електрична прецизна сејалка
Година 1993 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 4
Година 1980 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
61.900 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.931 € PLN 12.500 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 6
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
7.942 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 1993 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Електрична прецизна сејалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.274 € PLN 9.700 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Трансплантер
Број на редови 4
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Електрична прецизна сејалка
Број на редови 1245
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
29.817 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 6
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Механичка прецизна сеалка
Број на редови 8
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се