Филтри -

Машини за сеење и садење Mzuri

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Машини за сеење и садење Mzuri

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 243 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Белорусија, Ashmyany
нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 17 Капацитет на резервоар 5000 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Ashmyany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 3T Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 3T Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 3T Select
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 9 Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Ashmyany
нови комбинирана сеалка Mzuri Xzact
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 116 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 6 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Ashmyany
нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Ashmyany
комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T
3
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Капацитет на резервоар 3400 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624 комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624 комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624
3
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 250 мм Капацитет на резервоар 5000 л Работна брзина 18 км/ч Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 9 Капацитет на резервоар 3600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Капацитет на резервоар 3400 л Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
26.130 € GBP 22.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
83.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
103.400 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
139.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Vrublivka
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Ovruch
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачна сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм Капацитет на резервоар 2800 л Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 11 Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
41.570 € GBP 35.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
46.320 € GBP 39.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи