Филтри -

Машини за сеење и садење Pöttinger

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

78 огласа: Машини за сеење и садење Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Рачна сеалка
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM 6м, с МИНЕРАЛЬНЫМИ БАКАМИ
1
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.890 €
Комбинирана сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
112.800 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 12 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Простор помеѓу редови 12 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
46.680 € PLN 199.000 PLN
Комбинирана сеалка
ISOBUS ISOBUS
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
25.221 €
Рачна сеалка
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Број на редови 24
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-08393 Meerane
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Комбинирана сеалка
Број на редови 48
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schwaförden
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га
3
Контактирајте го продавачот
106.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Потребна сила на трактор 220 кс ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи