Филтри -

Машини за сеење и садење Väderstad

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

141 огласа: Машини за сеење и садење Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 3 ха/час Капацитет на резервоар 4200 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 310 кс
Година 01/2010 Длабочина на сеење 8 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Білоцерківський р-н, с.Великополовецьке
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Простор помеѓу редови 125 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Простор помеѓу редови 12 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Капацитет на резервоар 3500 л Потребна сила на трактор 200 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Goworów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 6000 л Работна брзина 14 км/ч Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.090 €
Пневматска сеалка
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
52.941 €
Рачна сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.878 € SEK 45.000 SEK
Механичка сеалка
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Märsta
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2008 Длабочина на сеење 50 мм Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Година 01/2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Број на редови 12 Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
комбинирана сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine комбинирана сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine комбинирана сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine
3
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рачна сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine рачна сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine рачна сеалка Väderstad rapid rda 600s drillmaschine
3
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Рачна сеалка
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Рачна сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
60.310 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
133.352 €
Електрична прецизна сејалка
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
45.600 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Капацитет на резервоар 4200 л Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка прецизна сеалка
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Kuršėnai
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.800 €
Пневматска сеалка
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
22.093 €
Комбинирана сеалка
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се