Филтри -

Машини за собирање камења

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

84 огласа: Машини за собирање камења

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка 300 мм
Турција, Aksehir/Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.75 м Длабочина на обработка 350 мм
Турција, Aksehir/Konya
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.4 м Длабочина на обработка 350 мм
Турција, Aksehir/Konya
машина за собирање камења Los Antonios DH 1500 машина за собирање камења Los Antonios DH 1500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Tauste
машина за собирање камења Los Antonios DH 2300 машина за собирање камења Los Antonios DH 2300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Tauste
машина за собирање камења Los Antonios BAT-EXT-90.250 машина за собирање камења Los Antonios BAT-EXT-90.250
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Tauste
машина за собирање камења Los Antonios DH 2500 машина за собирање камења Los Antonios DH 2500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Tauste
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1.5 м³ Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 1 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3000 м³ Потребна сила на трактор 65 кс
Година 01/2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 1750 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
18.410 € GBP 15.500 GBP
Година 2015 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
машина за собирање камења Kivi-Pekka 6 Flex
1
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3 м³ Големина на гуми 700/50R26.5
Година Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
аукција 281,50 € DKK 2.100 DKK
Година 2018 Ширина на опфаќање 1.45 м Длабочина на обработка
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
18.410 € GBP 15.500 GBP
Година 2015 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
18.410 € GBP 15.500 GBP
Година 2015 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
аукција 17,74 € SEK 200 SEK
Година 1974 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4 м³ Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Ширина на опфаќање 175 м Длабочина на обработка 20 мм
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Норвешка, Aust-Agder
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Норвешка, Aust-Agder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 0.85 м³ Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка 350 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1.5 м³ Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 1 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи