Филтри -

Механички прецизни сеалки John Deere

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Механички прецизни сеалки John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.080 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
10.899 US$ EUR ≈ 10.230 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Монастирище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 560 мм Работни часови 12000 ха/час
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.330 €
Број на редови 16 Работни часови 200 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 04/2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Лубни
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 56 л Работна брзина 9 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 26 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 1991 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
6.494 € UAH 275.000 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.041 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 1998 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.200 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм ISOBUS ISOBUS
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Број на редови 12
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
механичка прецизна сеалка John Deere 7200 механичка прецизна сеалка John Deere 7200 механичка прецизна сеалка John Deere 7200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 3453 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 240 кс
Година Длабочина на сеење 19 мм Ширина на опфаќање 10.7 м
Украина, Kustivtsi
механичка прецизна сеалка John Deere 7000 механичка прецизна сеалка John Deere 7000 механичка прецизна сеалка John Deere 7000
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Рокитнянський р-н с.Насташка
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
механичка прецизна сеалка John Deere 455 З БАКАМИ ДЛЯ РАПСА ТА МАКА! механичка прецизна сеалка John Deere 455 З БАКАМИ ДЛЯ РАПСА ТА МАКА! механичка прецизна сеалка John Deere 455 З БАКАМИ ДЛЯ РАПСА ТА МАКА!
3
Контактирајте го продавачот
16.600 US$ EUR ≈ 15.580 €
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се