Филтри -

Механички сеалки Great Plains

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Механички сеалки Great Plains

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 155 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 214 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 4510 л Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Калинівка
механичка сеалка Great Plains CPH 1500 - 3 м. МАЛО ПРАЦЮВАЛА! ТЕРМіНОВО!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
механичка сеалка Great Plains CPH 2000 механичка сеалка Great Plains CPH 2000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.340 €
Број на редови 34 Простор помеѓу редови 17 мм Капацитет на резервоар 1700 л
Година 12/2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 83.540 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
58.690 € UAH 2.500.000 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.930 €
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.710 € UAH 499.000 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
механичка сеалка Great Plains ДЛЯ СОЇ 3S-4000F з МІНЕРАЛЬНИМ БУНКЕРОМ! ДЕМО!
1
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 83.540 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.180 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
34.900 US$ EUR ≈ 32.760 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
механичка сеалка Great Plains CPH 2000 NO-TILL з МІН.БАКАМИ! механичка сеалка Great Plains CPH 2000 NO-TILL з МІН.БАКАМИ! механичка сеалка Great Plains CPH 2000 NO-TILL з МІН.БАКАМИ!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
механичка сеалка Great Plains CPH 1500, 3.6 м! Демо! 80 га
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.300 €
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2005 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Број на редови 20 Простор помеѓу редови 175 мм Работни часови 78 ха/час Работна брзина 16 км/ч Маркер маркер
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Митниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.930 €
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
нови механичка сеалка Great Plains CPH 1500
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се