Филтри -

Механички сеалки Väderstad

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Механички сеалки Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 10.550 € SEK 123.000 SEK
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 1.424 € SEK 16.600 SEK
Година 1999 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.059 € SEK 24.000 SEK
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Linköping
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Liebenwalde
аукција 7.636 € SEK 89.000 SEK
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
45.600 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 4200 л Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Број на редови 32 Капацитет 10 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 13.400 € DKK 100.000 DKK
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Babtų sen.
механичка сеалка Väderstad Rapid RD 400 S механичка сеалка Väderstad Rapid RD 400 S механичка сеалка Väderstad Rapid RD 400 S
3
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
механичка сеалка Väderstad Rapid 400C Super XL механичка сеалка Väderstad Rapid 400C Super XL механичка сеалка Väderstad Rapid 400C Super XL
3
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 1 м
Словачка
механичка сеалка Väderstad СТАН СІВАЛКИ - СУПЕР !!!  RAPID-300C з дрібнонасінневим баком + механичка сеалка Väderstad СТАН СІВАЛКИ - СУПЕР !!!  RAPID-300C з дрібнонасінневим баком +
2
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.190 €
Работни часови 890 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 3 ха/час Капацитет на резервоар 4200 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 310 кс
Година 01/2010 Длабочина на сеење 8 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Білоцерківський р-н, с.Великополовецьке
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 12 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2008 Длабочина на сеење 50 мм Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Простор помеѓу редови 12 мм
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.971 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Nørager
Контактирајте го продавачот
11.701 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се