Филтри -

Метални хангари

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

46 огласа: Метални хангари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
аукција 5.115 € SEK 59.000 SEK
Година 2023 Должина 30 м Широчина 15 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Австрија, Niederfellabrunn
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Височина 10 м
Година Должина 60 м Широчина 24 м
Полска, Szepietowo
нови метален хангар Galvanised Steel Frame Building, 3x 20' Bays , Supp 60 x 40 x 12
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
нови метален хангар Galvanised Steel Frame Building, 3x 20' Bays , Supp 60 x 30 x 16
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
нови метален хангар 80 x 40 x 12 Galvanised Steel Frame Building, 4x 20' Bays , Supp
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
нови метален хангар 100 x 40 x 16 Galvanised Steel Frame Building, 5x 20' bays ,12 s
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
нови метален хангар 60 x 30 x 12 Galvanised Steel Frame Building, 3x 20' Bays , Supp
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Вкупна површина 720 м²
Година Должина Широчина
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
1.817 € PLN 7.800 PLN
Височина 4 м
Година 2024 Должина 15 м Широчина 10 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Височина 3 м
Година Должина 21 м Широчина 13 м
Полска, Radlin
метален хангар Steel Frame Building 100’ x 30’ x 15’. 5 x 20’bays 12no Stanchio
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 60' x 40' x 20'. 3no 20' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Година 2024 Должина Широчина
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
метален хангар Steel Frame Building 60' x 40' x 20'. 3no 20' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар  60' x 20' x 10'. 4no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 30' x 20' x 10'. 2no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар 100' x 40' x 20'. 5no 20' Bays. 12.5° Roof
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 30' x 20' x 10'. 2no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 30' x 20' x 10'. 2no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 100' x 40' x 20'. 5no 20' Bays. 12.5° Roof
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар 30' x 20' x 10'. 2no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 60' x 20' x 10'. 4no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар 100' x 50' x 16' Galvanised Building
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
метален хангар Steel Frame Building 60' x 20' x 10'. 4no 15' Bays. 12.5° Roof P
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи