Филтри -

Мобилни сушење жито

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Мобилни сушење жито, мобилни сушилници за зрно

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
мобилни сушење жито MDW M&W 450 мобилни сушење жито MDW M&W 450
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.780 €
Капацитет на резервоар 28 м³
Година Километража Сила
Украина, Малківка
Контактирајте го продавачот
11.360 € UAH 490.000 UAH
Капацитет 4 т/ч Капацитет на резервоар 17.8 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 14.200 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 412 м/ч Сила
Литванија, Kelmė
нови мобилни сушење жито Mecmar FSN 15/138T нови мобилни сушење жито Mecmar FSN 15/138T
2
Контактирајте го продавачот
66.470 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 5.6 т/ч Капацитет на резервоар 19.7 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
нови мобилни сушење жито Mecmar S 45/370 F нови мобилни сушење жито Mecmar S 45/370 F нови мобилни сушење жито Mecmar S 45/370 F
3
Контактирајте го продавачот
147.100 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 14.6 т/ч Капацитет на резервоар 66.7 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
нови мобилни сушење жито Mecmar D 24/175 T2 нови мобилни сушење жито Mecmar D 24/175 T2 нови мобилни сушење жито Mecmar D 24/175 T2
3
Контактирајте го продавачот
81.030 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 9 т/ч Капацитет на резервоар 32 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
82.740 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 5.58 т/ч Капацитет на резервоар 27.4 м³
Година 02/2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
164.150 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 17.5 т/ч Капацитет на резервоар 75 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
нови мобилни сушење жито Mecmar SSI 28/230 T2 нови мобилни сушење жито Mecmar SSI 28/230 T2
2
Контактирајте го продавачот
98.860 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 9.7 т/ч Капацитет на резервоар 38 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
219.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 22.9 т/ч Капацитет на резервоар 97 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
122.810 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 12.9 т/ч Капацитет на резервоар 52.1 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
нови мобилни сушење жито Mecmar S 34/263 F
1
Контактирајте го продавачот
107.900 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 11 т/ч Капацитет на резервоар 44.3 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
62.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 4.8 т/ч Капацитет на резервоар 16.9 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Чернігівський р-н
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.520 €
Капацитет 10 т/ч
Година 2000 Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Капацитет 18.6 т/ч Капацитет на резервоар 13.8 м³
Година 2023 Километража Сила
Латвија
нови мобилни сушење жито Mecmar від 5 до 75 тонн нови мобилни сушење жито Mecmar від 5 до 75 тонн нови мобилни сушење жито Mecmar від 5 до 75 тонн
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 96 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Капацитет 30 т/ч Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2014 Километража Сила
Романија, Botoșani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
89.700 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 24.2 т/ч Капацитет на резервоар 32.2 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, Tekirdağ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи