Филтри -

Мулчери за трактори Kuhn

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Мулчери за трактори Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Година 2018 Сила Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Година 2022 Сила Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 4.892 € DKK 36.500 DKK
Година Сила Ширина на опфаќање 3.05 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
2.361 € UAH 100.000 UAH
Година Сила Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2022 Сила Ширина на опфаќање 6.07 м
Германија, Gützkow
нови мулчер за трактор Kuhn BPR 280 PRO нови мулчер за трактор Kuhn BPR 280 PRO нови мулчер за трактор Kuhn BPR 280 PRO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2024 Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Langenstein
нови мулчер за трактор Kuhn TBE 222 нови мулчер за трактор Kuhn TBE 222
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Сила Ширина на опфаќање 2.14 м
Германија, Trendelburg
нови мулчер за трактор Kuhn BPR 280 PRO - Hammerschlegel нови мулчер за трактор Kuhn BPR 280 PRO - Hammerschlegel
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Сила Ширина на опфаќање
Германија, Aschara
нови мулчер за трактор Kuhn BPR 305 PRO нови мулчер за трактор Kuhn BPR 305 PRO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Сила Ширина на опфаќање 3.05 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Ширина на опфаќање 3.03 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
4.385 €
Година 2014 Сила Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Holle-Grasdorf
мулчер за трактор Kuhn RM 400 мулчер за трактор Kuhn RM 400 мулчер за трактор Kuhn RM 400
3
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.279 €
Година 2007 Сила Ширина на опфаќање
Украина, Морози
Контактирајте го продавачот
38.700 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 250 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2022 Сила Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2013 Сила Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
2.361 € UAH 100.000 UAH
Година 2012 Сила Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Година 2022 Сила Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Сила Ширина на опфаќање 2.49 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
12.450 €
Потребна сила на трактор 95 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Година 2018 Сила Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Сила Ширина на опфаќање 1.79 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Сила Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.621 €
Година 2015 Сила Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2015 Сила Ширина на опфаќање 2.5 м
Франција, Aurice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се