Филтри -

Обработувачи на семе

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Обработувачи на семе

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет Капацитет на резервоар
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Година 2023 Капацитет Капацитет на резервоар
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Капацитет 8 т/ч Капацитет на резервоар
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Капацитет 14 т/ч Капацитет на резервоар 300 л
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.420 € Без ДДВ
Година 01/2023 Капацитет 3 т/ч Капацитет на резервоар 50 л
Полска, Борова 1С, Жешув
обработувач на семе ПК-20 обработувач на семе ПК-20 обработувач на семе ПК-20
3
Контактирајте го продавачот
4.635 € UAH 200.000 UAH
Година 2011 Капацитет Капацитет на резервоар
Украина, Михновцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 1.6 kW Напон 380
Година 2024 Капацитет 1 т/ч Капацитет на резервоар 60 л
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 0.83 kW Напон 380
Година 2024 Капацитет 1 т/ч Капацитет на резервоар 60 л
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
1.148 € PLN 4.900 PLN
Напон 230
Година 2023 Капацитет 25 т/ч Капацитет на резервоар
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 7.5 kW Напон 380
Година 2024 Капацитет 20 т/ч Капацитет на резервоар 60 л
Украина, Lviv
нови обработувач на семе LvivAgromashProekt Stationary seed treater  PNS-5-01 нови обработувач на семе LvivAgromashProekt Stationary seed treater  PNS-5-01 нови обработувач на семе LvivAgromashProekt Stationary seed treater  PNS-5-01
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 1.5 kW
Година 2024 Капацитет 1 т/ч Капацитет на резервоар 100 л
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
730 €
Година 2023 Капацитет Капацитет на резервоар
Литванија, Kaišiadorys
Контактирајте го продавачот
1.275 € UAH 55.000 UAH
Година 2004 Капацитет Капацитет на резервоар
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет Капацитет на резервоар
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет Капацитет на резервоар
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Година Капацитет 3 т/ч Капацитет на резервоар
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет 20 т/ч Капацитет на резервоар 140 л
Полска, Szówsko
нови обработувач на семе Alistan PKS-20 P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 3 kW
Година Капацитет Капацитет на резервоар 280 л
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет Капацитет на резервоар
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Година Капацитет 3 т/ч Капацитет на резервоар 50 л
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет Капацитет на резервоар
Полска, Szówsko
нови обработувач на семе Alistan PKS-20 PT
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет 18 т/ч Капацитет на резервоар 250 л
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 4.5 kW Напон 380 Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2024 Капацитет 20 т/ч Капацитет на резервоар 60 л
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
750 €
Година Капацитет 5 т/ч Капацитет на резервоар
Латвија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 2.2 kW Напон 380
Година 2024 Капацитет 1.2 т/ч Капацитет на резервоар 50 л
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Година 01/2023 Капацитет 5 т/ч Капацитет на резервоар
Полска, Борова 1С, Жешув
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи