Филтри -

Опрема за сточарство M-Rol

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Опрема за сточарство M-Rol

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.613 € Без ДДВ
Друга опрема за сточна храна
Година 2024 Километража Сила
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.781 € Без ДДВ
Друга опрема за сточна храна
Година 2024 Километража Сила
Полска, Proszówka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.936 € Без ДДВ
Друга опрема за сточна храна
Година 2024 Километража Сила
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.936 € Без ДДВ
Мешалка за сточна храна
Носивост 1000 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Proszówka
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/7 5000kg
1
Контактирајте го продавачот
5.126 € PLN 22.000 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol  Rozdrabniacz bijakowy ssąco – tłoczący H122 o mocy 11kW
1
Контактирајте го продавачот
2.479 € PLN 10.640 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol  Rozdrabniacz zasypowy bijakowy grawitacyjny RZ11 o mocy 11kW
1
Контактирајте го продавачот
2.324 € PLN 9.975 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol  Rozdrabniacz bijakowy ssąco – tłoczący H122/3 o mocy 22kW
1
Контактирајте го продавачот
4.095 € PLN 17.580 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/1 750kg
1
Контактирајте го продавачот
2.260 € PLN 9.700 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 750 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Poziomy mieszalnik pasz sypkich o pojemności 1000kg
1
Контактирајте го продавачот
17.710 € PLN 76.000 PLN
Мешалка за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/0 500 kg
1
Контактирајте го продавачот
2.144 € PLN 9.200 PLN
Друга опрема за сточна храна
Носивост 500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol  Rozdrabniacz bijakowy ssąco – tłoczący H122/1 o mocy 15kW
1
Контактирајте го продавачот
2.878 € PLN 12.350 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови вага за добиток M-Rol Elektroniczna waga inwentarzowa TYP WG-2/1 dla bydła
1
Контактирајте го продавачот
1.631 € PLN 7.002 PLN
Вага за добиток
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol Rozdrabniacz bijakowy ssąco – tłoczący H122/5 o mocy 7,5kW
1
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/5 3000kg
1
Контактирајте го продавачот
3.309 € PLN 14.200 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 3000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/4 2000kg
1
Контактирајте го продавачот
2.568 € PLN 11.020 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 2000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/6 4000kg
1
Контактирајте го продавачот
4.544 € PLN 19.500 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 4000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/2 1000kg
1
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 1000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/2* 1200kg
1
Контактирајте го продавачот
2.400 € PLN 10.300 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol  Rozdrabniacz bijakowy ssąco – tłoczący H122/2 o mocy 18,5kW
1
Контактирајте го продавачот
3.320 € PLN 14.250 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Poziomy mieszalnik pasz sypkich o pojemności 2000kg
1
Контактирајте го продавачот
19.260 € PLN 82.650 PLN
Мешалка за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови мешалка за сточна храна M-Rol Mieszalnik pasz sypkich H037/3 1500kg
1
Контактирајте го продавачот
2.391 € PLN 10.260 PLN
Мешалка за сточна храна
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
друга опрема за сточна храна M-Rol Rozdrabniacz zasypowy bijakowy grawitacyjny RZ75 o mocy 7,5kW
1
Контактирајте го продавачот
2.169 € PLN 9.310 PLN
Друга опрема за сточна храна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
дробилка за зрна M-Rol H122/2 дробилка за зрна M-Rol H122/2
2
Контактирајте го продавачот
2.773 € PLN 11.900 PLN
Дробилка за зрна
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи