Филтри -

Опреми за лозје

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

60 огласа: Опреми за лозје

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
4.522 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Германија, Herxheim
Контактирајте го продавачот
100.500 € Без ДДВ
Лозје трактор
Година 2021 Километража 350 м/ч Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
121.500 € Без ДДВ
Лозје трактор
Година 2023 Километража 50 м/ч Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Лозје трактор
Година 1993 Километража 8200 м/ч Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
опрема за лозје Pellenc Vorschneider TSA TCV00
1
Контактирајте го продавачот
3.200 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година 2004 Километража Капацитет
Германија, Piesport
опрема за лозје Binger Seilzug
1
Контактирајте го продавачот
1.000 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Германија, Piesport
Контактирајте го продавачот
126.500 € Со вклучен ДДВ
Лозје трактор
Година 2023 Километража 3 м/ч Капацитет
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Лозје трактор
Година 2016 Километража Капацитет
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
10,80 € Без ДДВ
Опрема за лозје
Година 2024 Километража Капацитет
Хрватска, Gostović
опрема за лозје Sonstige/Other Binger EB 490 HDC zweiseitig E опрема за лозје Sonstige/Other Binger EB 490 HDC zweiseitig E опрема за лозје Sonstige/Other Binger EB 490 HDC zweiseitig E
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година 2012 Километража Капацитет
Германија, Saulheim
опрема за лозје Provitis Entlauber LR350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за лозје
Година 2014 Километража Капацитет
Германија, Dernau
опрема за лозје Ero Binger Ero 2 Kopf-Entlauber опрема за лозје Ero Binger Ero 2 Kopf-Entlauber опрема за лозје Ero Binger Ero 2 Kopf-Entlauber
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Германија, Saulheim
нови опрема за лозје Sonstige/Other CULTIVATEUR VIGNE ECOL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Лозје трактор
Година 2017 Километража 1495 м/ч Капацитет
Германија, Piesport
опрема за лозје Ero Binger Ero Entlauber опрема за лозје Ero Binger Ero Entlauber опрема за лозје Ero Binger Ero Entlauber
3
Контактирајте го продавачот
600 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Германија, Saulheim
опрема за лозје Sonstige/Other ECIMEUSE TERRAL опрема за лозје Sonstige/Other ECIMEUSE TERRAL
2
Контактирајте го продавачот
3.600 € Со вклучен ДДВ
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Франција, Monferran
комбајн за берба на грозје Sonstige/Other ROGNEUSE COLLARD
1
Контактирајте го продавачот
6.720 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за берба на грозје
Година Километража Капацитет
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
97.580 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за берба на грозје
Година 2015 Километража 3256 м/ч Капацитет
Германија, Piesport
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за берба на грозје
Година 1997 Километража Капацитет
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Комбајн за берба на грозје
Година 2006 Километража 2421 м/ч Капацитет
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за берба на грозје
Година 2010 Километража Капацитет
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Опрема за лозје
Година Километража Капацитет
Португалија, Ramalhal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи