Филтри -

Опреми за наводнување и напојување

Резултати од пребарување: 2167 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2167 огласа: Опреми за наводнување и напојување, системи за наводнување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
нови вентилаторна пръскачка Öntar Felix Trailed Type Robot Mist Blower Radial Propeller нови вентилаторна пръскачка Öntar Felix Trailed Type Robot Mist Blower Radial Propeller
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вентилаторна пръскачка
Година 2024 Километража Капацитет
Јапонија, Chuo City
ÖNTAR AGRICULTURAL MACHINERY
Контактирајте го продавачот
19.000 € UAH 840.000 UAH
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 22 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Bohuslav
Контактирајте го продавачот
902,90 € PLN 3.850 PLN
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 400 л Ширина на опфаќање 10 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови самоодна прскалка Krukowiak ORS HERKULES ALU 4000/24
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Капацитет
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
126.700 € BYN 450.000 BYN
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Капацитет 70 ха/час
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
879,50 € PLN 3.750 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2023 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови влечена прскалка Demarol
1
Контактирајте го продавачот
6.098 € PLN 26.000 PLN
Влечена прскалка
Капацитет 145 л/мин Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
938,10 € PLN 4.000 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 400 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка нови вентилаторна пръскачка нови вентилаторна пръскачка
3
Контактирајте го продавачот
1.782 € PLN 7.600 PLN
Вентилаторна пръскачка
Капацитет на резервоар 300 л
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Холандија, Wijhe
аукција 8,68 € SEK 100 SEK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 24 м
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови прскалка монтирана на трактор Demarol нови прскалка монтирана на трактор Demarol нови прскалка монтирана на трактор Demarol
3
Контактирајте го продавачот
1.313 € PLN 5.600 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови прскалка монтирана на трактор Demarol Cyklon нови прскалка монтирана на трактор Demarol Cyklon
2
Контактирајте го продавачот
879,50 € PLN 3.750 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 200 л Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
832,60 € PLN 3.550 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 200 л Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови прскалка монтирана на трактор Demarol Cyklon нови прскалка монтирана на трактор Demarol Cyklon нови прскалка монтирана на трактор Demarol Cyklon
3
Контактирајте го продавачот
797,40 € PLN 3.400 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет 145 л/мин Капацитет на резервоар 200 л Ширина на опфаќање 6 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови прскалка монтирана на трактор Demarol нови прскалка монтирана на трактор Demarol нови прскалка монтирана на трактор Demarol
3
Контактирајте го продавачот
1.055 € PLN 4.500 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 400 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка Demarol нови вентилаторна пръскачка Demarol нови вентилаторна пръскачка Demarol
3
Контактирајте го продавачот
1.618 € PLN 6.900 PLN
Вентилаторна пръскачка
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.735 € PLN 7.400 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Систем за наводнување
Година 1999 Километража Капацитет
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Миколаїв
нови влечена прскалка Demarol
1
Контактирајте го продавачот
5.629 € PLN 24.000 PLN
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
аукција аукција
Влечена прскалка
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови прскалка монтирана на трактор Demarol  Cyklon нови прскалка монтирана на трактор Demarol  Cyklon нови прскалка монтирана на трактор Demarol  Cyklon
3
Контактирајте го продавачот
1.501 € PLN 6.400 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Słupia
прскалка монтирана на трактор ISOBUS Green Seeker - 4 sensorių azoto jutiklis прскалка монтирана на трактор ISOBUS Green Seeker - 4 sensorių azoto jutiklis прскалка монтирана на трактор ISOBUS Green Seeker - 4 sensorių azoto jutiklis
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража 7690 м/ч Капацитет
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
5.656 € UAH 250.000 UAH
Влечена прскалка
Година 2008 Километража Капацитет
Украина, Ічня
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2167 огласа
Прикажи