Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Berthoud

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

66 огласа: Опреми за наводнување и напојување Berthoud

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 1995 Километража Капацитет
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 32 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4031 м/ч Капацитет
Украина, смт. Чабаны
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража 5 м/ч Капацитет
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2005 Километража Капацитет
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.800 €
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 28 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2014 Километража Капацитет 48 ха/час
Украина
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2007 Километража Капацитет
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Самоодна прскалка
Година 2000 Километража 3149 м/ч Капацитет
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража Капацитет
Белорусија, Khatki
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2009 Километража Капацитет
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л
Година 2023 Километража Капацитет
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 21 м Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2009 Километража Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.883 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 01/1991 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража 3600 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
самоодна прскалка Berthoud RAPTOR 5240 самоодна прскалка Berthoud RAPTOR 5240
2
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража 2400 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2004 Километража 4000 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2000 л
Година 1996 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2020 Километража Капацитет
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 4028 м/ч Капацитет
Украина, Дніпро́
нови прскалка монтирана на трактор Berthoud HERMES BLUE 1200 нови прскалка монтирана на трактор Berthoud HERMES BLUE 1200 нови прскалка монтирана на трактор Berthoud HERMES BLUE 1200
3
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2022 Километража Капацитет
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
34.010 € PLN 145.000 PLN
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2006 Километража Капацитет
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2018 Километража Капацитет
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
11.409 €
Самоодна прскалка
Година 2004 Километража Капацитет
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
139.900 US$ EUR ≈ 128.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 3400 м/ч Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1996 Километража Капацитет
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2011 Километража 1300 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи