Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Boss

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Опреми за наводнување и напојување Boss

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
нови прскалка монтирана на трактор Boss FLSP-27-061
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto

Други марки во делот "Опреми за наводнување и напојување"

Контактирајте го продавачот
3.800 €
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2003 Километража Капацитет
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4400 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Капацитет
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2700 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Капацитет
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1998 Километража Капацитет
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2009 Километража 2461 м/ч Капацитет
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 1995 Километража Капацитет
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.294 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 7000 л
Година 2010 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л
Година 2013 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
160.605 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 98 м
Година 2018 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
нови прскалка монтирана на трактор Agromaster F600 нови прскалка монтирана на трактор Agromaster F600
2
Контактирајте го продавачот
1.334 € UZS 18.000.000 UZS
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 600 л
Година Километража Капацитет
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 1998 Километража 6000 м/ч Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 18.01368 м
Година 2011 Километража Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 23.98776 м
Година 2003 Километража Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
214.000 US$ EUR ≈ 200.300 €
Самоодна прскалка
Година Километража 3350 м/ч Капацитет
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 16 м
Година 1992 Километража Капацитет
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 187,70 € DKK 1.400 DKK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2010 Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 850 л
Година Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 93,83 € DKK 700 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи