Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Case IH

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Опреми за наводнување и напојување Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 128.600 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4520 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража 7597 м/ч Капацитет
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
369.000 US$ EUR ≈ 338.800 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Капацитет
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
333.000 US$ EUR ≈ 305.800 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 22 км/ч
Година 2023 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
429.000 US$ EUR ≈ 393.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4545 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 48 км/ч
Година 2021 Километража Капацитет 10 ха/час
Украина
Контактирајте го продавачот
60.630 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2013 Километража 3056 м/ч Капацитет
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 36.6 м
Година 2012 Километража 3600 м/ч Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 8700 м/ч Капацитет
Украина, Варва
Контактирајте го продавачот
112.500 US$ EUR ≈ 103.300 €
Самоодна прскалка
Година 2011 Километража 12184 м/ч Капацитет
Украина, Левків
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.650 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 15000 м/ч Капацитет
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 146.000 €
Самоодна прскалка
Година 2015 Километража 2280 м/ч Капацитет
САД, Небраска
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2015 Километража Капацитет
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.600 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3875 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 22 км/ч
Година 2012 Километража 5288 м/ч Капацитет 70 ха/час
Украина
Контактирајте го продавачот
138.500 US$ EUR ≈ 127.200 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2011 Километража 4470 м/ч Капацитет
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27.4 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2006 Километража Капацитет 30 ха/час
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2010 Километража 12000 м/ч Капацитет 250200 ха/час
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Самоодна прскалка
Година 2007 Километража Капацитет
Украина, Lutsk
самоодна прскалка Case IH 3330 Patriot  КЛИРЕНС 1.5 М.!!! самоодна прскалка Case IH 3330 Patriot  КЛИРЕНС 1.5 М.!!!
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2011 Километража 10500 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!! самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!! самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2016 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3870 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 6950 м/ч Капацитет
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2006 Километража 5800 м/ч Капацитет 300 ха/час
Украина, Lutsk
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи