Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Dammann

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Опреми за наводнување и напојување Dammann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
влечена прскалка Dammann 3000L 24M влечена прскалка Dammann 3000L 24M влечена прскалка Dammann 3000L 24M
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
самоодна прскалка Dammann ANPA 8027 самоодна прскалка Dammann ANPA 8027
2
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2007 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.000 US$ EUR ≈ 67.410 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 10000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража 9000 м/ч Капацитет
Украина, Харківці
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л
Година 1995 Километража Капацитет
Австрија, At-7123 Mönchhof
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража Капацитет
Германија, Gadebusch
влечена прскалка Dammann Profi- Class 5000 Liter Typ ANP влечена прскалка Dammann Profi- Class 5000 Liter Typ ANP влечена прскалка Dammann Profi- Class 5000 Liter Typ ANP
3
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Влечена прскалка
Година 2005 Километража Капацитет
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2003 Километража 10540 м/ч Капацитет
Германија, Harsum
прскалка монтирана на трактор Dammann ANP 5036
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2001 Километража Капацитет
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
33.030 € PLN 141.000 PLN
Влечена прскалка
Година 2010 Километража Капацитет
Полска, Grabica
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2004 Километража Капацитет
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2003 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 360 м
Година 2018 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2011 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2009 Километража Капацитет
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
8.434 € PLN 36.000 PLN
Влечена прскалка
Година 2010 Километража Капацитет
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража Капацитет
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2011 Километража Капацитет
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
30.990 €
Самоодна прскалка
Година 1998 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Влечена прскалка
Година 1989 Километража Капацитет
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 8 км/ч
Година 2006 Километража Капацитет 10 ха/час
Украина, Загінці
Контактирајте го продавачот
35.370 € PLN 151.000 PLN
Самоодна прскалка
Година 1996 Километража Капацитет
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5800 л
Година 2005 Километража Капацитет
Германија, De-31188 Holle
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи