Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Hardi

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

108 огласа: Опреми за наводнување и напојување Hardi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 187,70 € DKK 1.400 DKK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2010 Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Капацитет 280 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
992 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 10 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.653 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2002 Километража Капацитет
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.714 € DKK 20.250 DKK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 1992 Километража Капацитет
Данска, Fyn
аукција 8,87 € SEK 100 SEK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
аукција 106,40 € SEK 1.200 SEK
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 10 м
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 5.831 € DKK 43.500 DKK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2006 Километража Капацитет
Данска, Tølløse
аукција 1.641 € SEK 18.500 SEK
Вентилаторна пръскачка
Година 2014 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.896 €
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година Километража Капацитет
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 300 л Ширина на опфаќање 5 м
Година Километража Капацитет
Норвешка, Vest-Agder
Контактирајте го продавачот
8.495 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2004 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2023 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2023 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.200 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2024 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.200 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 2013 Километража Капацитет
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
аукција 2.528 € SEK 28.500 SEK
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1998 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 4.356 € DKK 32.500 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2021 Километража Капацитет
Данска, Bornholm - See Kort
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2003 Километража Капацитет
Романија, Borș
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи