Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Horsch

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Опреми за наводнување и напојување Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
58.905 €
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 28 м
Година 2020 Километража Капацитет
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 4 км/ч
Година 2013 Километража Капацитет
Украина, смт. Чабаны
прскалка монтирана на трактор Horsch PT 270
1
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 4100 м/ч Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
474.900 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година Километража 1 м/ч Капацитет
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
аукција 90.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2018 Километража Капацитет
Литванија, Jonava
самоодна прскалка Horsch Leeb PT 280
1
Контактирајте го продавачот
198.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 50 км/ч
Година 2018 Километража 3083 м/ч Капацитет
Романија
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.640 €
Влечена прскалка
Година 2013 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража 32767 м/ч Капацитет
Германија, 23936 Upahl
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Влечена прскалка
Капацитет 1000 л/мин Капацитет на резервоар 6000 л
Година 2017 Километража Капацитет
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1800 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2023 Километража Капацитет
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
70.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2023 Километража Капацитет
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2020 Километража 3010 м/ч Капацитет
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 6400 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2014 Километража Капацитет
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2025 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Самоодна прскалка
Година Километража Капацитет
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година 2022 Километража Капацитет
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Капацитет
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 70.420 € DKK 525.500 DKK
Влечена прскалка
Година 2016 Километража Капацитет
Данска, Midtjylland
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи