Филтри -

Опреми за наводнување и напојување John Deere

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Опреми за наводнување и напојување John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Капацитет
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3 л
Година 1999 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 159.300 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2650 м/ч Капацитет
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.200 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 4000 м/ч Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 154.600 €
Самоодна прскалка
Година 2013 Километража 2700 м/ч Капацитет
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 163.900 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2500 м/ч Капацитет
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2015 Километража 5334 м/ч Капацитет
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2007 Километража Капацитет
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
149.900 US$ EUR ≈ 140.400 €
Самоодна прскалка
Година 2015 Километража Капацитет
Украина, Мильцы
самоодна прскалка John Deere 4730 прибытие 1.04
1
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.500 €
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража Капацитет
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
22.083 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година Километража Капацитет
Данска, Vojens
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 215.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 2019 Километража 2200 м/ч Капацитет
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2015 Километража Капацитет
Литванија, Babtų sen.
самоодна прскалка John Deere 4730 самоодна прскалка John Deere 4730
2
Контактирајте го продавачот
179.500 US$ EUR ≈ 168.200 €
Самоодна прскалка
Година 2013 Километража 3531 м/ч Капацитет
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
139.500 US$ EUR ≈ 130.700 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 3262 м/ч Капацитет
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
140.900 US$ EUR ≈ 132.000 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 4587 м/ч Капацитет
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража Капацитет
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
50.600 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2011 Километража Капацитет
Унгарија, Bóly
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.470 €
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража 15926 м/ч Капацитет
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.470 €
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража 16648 м/ч Капацитет
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.750 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3028 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2005 Километража 5089 м/ч Капацитет
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 149.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража 3400 м/ч Капацитет
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2400 л
Година 2001 Километража 12000 м/ч Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.500 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 2357 м/ч Капацитет
САД, Небраска
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 149.900 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 12/2010 Километража 2017 м/ч Капацитет
Украина, Саратський район
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се