Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Kuhn

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Опреми за наводнување и напојување Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5600 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2022 Километража Капацитет
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.550 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 7200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 10/2013 Километража Капацитет 1 ха/час
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1600 л
Година 2012 Километража Капацитет
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.480 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 05/2018 Километража Капацитет
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
51.051 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 7700 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 30000 м/ч Капацитет
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Самоодна прскалка
Година Километража 1 м/ч Капацитет
Германија, De-49661 Cloppenburg
нови прскалка монтирана на трактор Kuhn DELTIS2
1
Контактирајте го продавачот
23.190 € PLN 99.000 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Radymno
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4100 л
Година 1998 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2015 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2021 Километража Капацитет
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л
Година Километража Капацитет
Германија, Meschede
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2010 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
167.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 25 м
Година 2022 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
79.900 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Година 2021 Километража Капацитет
Украина, смт Чабани
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи