Филтри -

Опреми за сено Case IH

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Опреми за сено Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Espalion
Контактирајте го продавачот
224.930 €
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
29.979 €
Преса за четвртасти бали
Висина на бала 180 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Преса за четвртасти бали
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.640 € GBP 16.900 GBP
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
преса за четвртасти бали Case IH lb 423 преса за четвртасти бали Case IH lb 423
2
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Преса за четвртасти бали
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража 516 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
23.170 € PLN 100.000 PLN
Преса за роло бали
Година 2021 Километража 900 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
146.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
преса за четвртасти бали Case IH rundballenpresse rb 344 rc преса за четвртасти бали Case IH rundballenpresse rb 344 rc преса за четвртасти бали Case IH rundballenpresse rb 344 rc
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 0.3 м
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
16.350 €
Преса за роло бали
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сегментна косилка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
29.200 €
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Freienwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
29.991 €
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
33.325 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Преса за четвртасти бали
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Преса за роло бали
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се