Филтри -

Опреми за сено Claas

Резултати од пребарување: 678 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

678 огласа: Опреми за сено Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Ротациона косачка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 1.85 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
31.190 € HUF 12.000.000 HUF
Обвиткувач на округли бали
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Solt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 120 мм Висина на бала 90 мм Максимална должина на бала 3000 мм Работна брзина 22 км/ч Потребна сила на трактор 190 кс
Година 07/2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Турција
Контактирајте го продавачот
4.118 €
Ротациона косачка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.7 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
27.350 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ротациона косачка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 26 € SEK 300 SEK
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Vittsjö
сенопревртувач Claas volto 1100 t auf fahrwerk сенопревртувач Claas volto 1100 t auf fahrwerk сенопревртувач Claas volto 1100 t auf fahrwerk
3
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Сенопревртувач
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Сенопревртувач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Лентест собирач на сено
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
7.985 €
Сенопревртувач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 13.2 м
Германија, Wildeshausen
ротациона косачка Claas CORTO 270F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
преса за четвртасти бали Claas QUADRANT 1200 преса за четвртасти бали Claas QUADRANT 1200 преса за четвртасти бали Claas QUADRANT 1200
3
Контактирајте го продавачот
6.157 € PLN 26.200 PLN
Преса за четвртасти бали
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 800 мм Висина на бала 500 мм Максимална должина на бала 2000 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2006 Километража 1541 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
аукција 104 € SEK 1.200 SEK
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.319 €
Сенопревртувач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 678 огласа
Прикажи