Филтри -

Опреми за сено Hezar

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Опреми за сено Hezar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови преса за четвртасти бали Hezar Vpack- TMR and Silage Packing Machine нови преса за четвртасти бали Hezar Vpack- TMR and Silage Packing Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Panther 1000 | Round Silage Baler Machine
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови преса за роло бали Hezar Automatic Silage Packing Machine нови преса за роло бали Hezar Automatic Silage Packing Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Jubatus IB1200 RDF and Scrap Baler
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar Panther 500 Rulo Balya Silaj Paketleme Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Panther 500  | Round Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 500  | Round Baler and Wrapper Machine
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Капацитет 60 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
обвиткувач на округли бали Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
обвиткувач на округли бали Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Panther 50 | Round Silage Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 50 | Round Silage Baler and Wrapper Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Капацитет 60 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Panther 1000  | Round Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 1000  | Round Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 1000  | Round Baler and Wrapper Machine
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Капацитет 60 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar 2023 нови преса за роло бали Hezar 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Vpack | Fully Automatic Silage Packing Machine 25-40 Kg нови преса за роло бали Hezar Vpack | Fully Automatic Silage Packing Machine 25-40 Kg нови преса за роло бали Hezar Vpack | Fully Automatic Silage Packing Machine 25-40 Kg
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови преса за роло бали Hezar Panther 100 | Round Silage Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 100 | Round Silage Baler and Wrapper Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Капацитет 60 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023 нови обвиткувач на округли бали Hezar 2023
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
обвиткувач на округли бали Hezar 2023 обвиткувач на округли бали Hezar 2023 обвиткувач на округли бали Hezar 2023
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи