Филтри -

Опреми за сено Metal-Fach

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Опреми за сено Metal-Fach

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Преса за роло бали
Година 04/2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Вінниця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.690 € PLN 62.500 PLN
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.565 € PLN 23.680 PLN
Преса за роло бали
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слагачка за бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
6.950 € Со вклучен ДДВ
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Varėna
преса за роло бали Metal-Fach Z562RN преса за роло бали Metal-Fach Z562RN преса за роло бали Metal-Fach Z562RN
3
Контактирајте го продавачот
17.390 € CZK 430.000 CZK
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Dolní Čermná
Контактирајте го продавачот
12.810 € PLN 54.500 PLN
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
14.955 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
обвиткувач на округли бали Metal-Fach Z-560 обвиткувач на округли бали Metal-Fach Z-560 обвиткувач на округли бали Metal-Fach Z-560
3
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.306 €
Обвиткувач на округли бали
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
8.870 €
Обвиткувач на четвртасти бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
13.460 €
Преса за четвртасти бали
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
нови обвиткувач на четвртасти бали Metal-Fach Owijarka do bel stacjonarna нови обвиткувач на четвртасти бали Metal-Fach Owijarka do bel stacjonarna
2
Контактирајте го продавачот
2.914 € PLN 12.400 PLN
Обвиткувач на четвртасти бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
6.880 €
Обвиткувач на четвртасти бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слагачка за бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слагачка за бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
нови обвиткувач на округли бали Metal-Fach Z-577
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови обвиткувач на округли бали Metal-Fach Z-560
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови преса за роло бали Metal-Fach  Z562
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Преса за роло бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
8.990 € Со вклучен ДДВ
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи