Филтри -

Опреми за сено New Holland

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

94 огласа: Опреми за сено New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Преса за четвртасти бали
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Преса за роло бали
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
27.647 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
8.329 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 107,20 € DKK 800 DKK
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 43,33 € SEK 500 SEK
Преса за четвртасти бали
Година 1983 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Valbo
Контактирајте го продавачот
аукција 93,81 € DKK 700 DKK
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
аукција 3.466 € SEK 40.000 SEK
Преса за четвртасти бали
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 900 мм Висина на бала 600 мм
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
893 € PLN 3.800 PLN
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilno
ротациона косачка New Holland disccutter 240 ротациона косачка New Holland disccutter 240
2
Контактирајте го продавачот
7.142 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
ротациона косачка New Holland disccutter f320p ротациона косачка New Holland disccutter f320p
2
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 280 нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 280 нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 280
3
Контактирајте го продавачот
10.504 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Rastede
нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 240 нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 240
2
Контактирајте го продавачот
7.142 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Cloppenburg
нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 390 нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 390 нови ротациона косачка New Holland DISCCUTTER 390
3
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Германија, Rastede
Контактирајте го продавачот
11.344 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Преса за роло бали
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 120 мм Висина на бала 90 мм Максимална должина на бала 260 мм
Година 2019 Километража 25000 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Контактирајте го продавачот
28.151 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи